1981'den bu güne sektöründe KALİTE ile hizmet veren Emrullah Rostfrei'da MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve SÜREKLİLİK önplanda tutmuştur..

Hakkımızda

1981 yılında istanbulun ticaret merkezlerinden biri olan süleymaniyede kurulan EMRULLAH ROSTFREI, paslanmaz çelik mutfak eşyaları üretimini yaklaşık 30 yıldır aynı çizgide sürdürmenin haklı gururunu yaşıyor.

         Kaliteyi uygun fiyatla müşterilerine sunmayı kendine ilke edinen EMRULLAH ROSTFREI müşteri memnuniyetini her zaman zirvede tutmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda kullandığı hammaddeyi kendi ithal ederek maliyetlerini minimize edip kaliteli ürünü uygun fiyatla buluşturabilmektedir.

         Üretimini İstanbul Güngören sanayi mahallesindeki fabrikasında gerçekleştiren EMRULLAH ROSTFREI en iyi ürünü 1.sınıf hammadde kullanarak deneyimli ekibiyle titiz bir çalışma neticisinde sizlerin beğenisine sunmaktadır. 

         Başta iç pazar olmak üzere Almanya, Hollanda, Belçika, Bulgaristan, Sırbistan, Kosova, K.K.T.C, Irak, Ürdün, Cezair, Libya gibi birçok ülkede ürünleri alıcı bulmaktadır..